Licensed to Bozeman Track Club            Hy-Tek's Meet Manager 2/2/04 10:23 PM
                Bozeman Track Club "All Comer's" Meet - 2/1/04                 
                       Brick Breeden Fieldhouse-Bozeman                        
                                    Results                                    
 
Event 1  Girls 55 Meter Hurdles Youth
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Ferda, Ashley                Whitefish, MT             9.38  
  2 Richardson, LaDean           Three Forks, MT          11.65  
  3 Olson, Katie                 Three Forks, MT          11.85  
 
Event 2  Girls 55 Meter Hurdles High School
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 McFadden, Kalindra           Bozeman, MT               8.78  
  2 Kaelberer, Brittney          Bozeman, MT              10.18  
  3 Allen, Hillary               Bozeman, MT              11.79  
  3 Beach, Krystina              Missoula, MT             11.79  
 
Event 3  Boys 55 Meter Hurdles Youth
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Mohl, Jeff                   Red Lodge, MT            10.49  
 
Event 4  Boys 55 Meter Hurdles High School
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Schmidt, Josh                Whitefish, MT             7.79  
  2 Cech, Ryan                   Bozeman, MT               7.92  
  3 Healy, Devin                 Butte, MT                 8.19  
  3 Wade, Kyle                   Great Falls, MT           8.19  
  5 Walsh, Andrew                Bozeman, MT               8.47  
  6 Beery, Stephen               Belgrade, MT              8.56  
  7 Peterson, Bjorn              Whitefish, MT             8.60  
  8 Churchill, Philip            Dillon, MT                8.84  
 
Event 5  Girls 1600 Meter Run Youth
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Mailloux, Maddie             Whitefish, MT          7:19.70  
  2 Hatfield, Jillian            Bozeman, MT            7:26.50  
  3 Leland, Brianne              Bozeman, MT            8:50.90  
 
Event 6  Girls 1600 Meter Run High School
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Boehnke, Tessa               Belgrade, MT           6:05.03  
  2 Olson, Emilee                Three Forks, MT        6:05.24  
  3 Hill, Lindsay                Belgrade, MT           6:41.94  
  4 Kukowski, Amy                Colstrip, MT           6:50.48  
  5 Martens, Chelsea             Colstrip, MT           6:52.66  
  6 Hill, Shelby                 Belgrade, MT           7:14.07  
 
Event 7  Boys 1600 Meter Run Youth
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Casey, Patrick               Laurel, MT             5:20.30  
  2 McClane, Kevin               Bellfry, MT            5:28.90  
  3 Kirtley, Daniel              Dillon, MT             6:07.34  
 
Event 8  Boys 1600 Meter Run High School
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Kearney, Ryan                Butte, MT              4:37.85  
  2 Alberta, Casey               Billings, MT           4:43.16  
  3 Hunsucker, Chad              Polson, MT             4:54.74  
  4 Ricardi, John                Gardiner, MT           4:56.46  
  4 Wirtz, Joseph                Helena, MT             4:56.46  
  6 Ames, Jason                  Helena, MT             4:57.14  
  7 Duede, Jake                  Towensend, MT          4:59.83  
  8 Pena, Jacob                  Bozeman, MT            5:00.18  
  9 Aiem, Mason                  Dillon, MT             5:09.08  
 10 Hunter, Zachary              Billings, MT           5:10.65  
 11 Stusek, Daniel               Billings, MT           5:11.47  
 12 Kirtley, John                Dillon, MT             5:17.22  
 13 Morse, Ian                   Columbus, MT           5:17.51  
 14 Stiles, Chance               Belgrade, MT           5:32.95  
 15 Hodgson, Tristan             Bozeman, MT            5:35.04  
 16 Wirtz, Peter                 Helena, MT             5:36.90  
 17 Lynch, Allen                 Great Falls, MT        5:38.45  
 18 Kearney, Brandon             Butte, MT              5:39.17  
 19 Hockett, Jonathan            Dillon, MT             5:45.24  
 20 Goligoski, Brent             Dillon, MT             5:45.54  
 
Event 9  Girls 55 Meter Dash Youth
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Leslie, Jessica              Billings, MT              7.62  
  2 Ferda, Ashley                Whitefish, MT             7.89  
  3 Briggeman, Molly             Missoula, MT              7.98  
  4 McClane, Katy                Bellfry, MT               8.35  
  5 Rillema, Rebecca             Dillon, MT                8.75  
 
Event 10  Girls 55 Meter Dash High School
===================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
  1 Ferda, Courtney              Whitefish, MT             7.53   1 
  1 Beach, Krystina              Missoula, MT              7.53   1 
  3 McLaughlin, Alexa            Helena, MT                7.70   1 
  4 Kuennen, Lauren              Whitefish, MT             7.73   1 
  5 Sharon, Kate                 Dillon, MT                7.74   2 
  6 Pettit, Jenny                Dillon, MT                7.87   1 
  7 Petroff, Emma                Bozeman, MT               7.89   2 
  8 Cooper, Julia                Bozeman, MT               7.96   1 
  9 Pestel, Katie                Three Forks, MT           7.98   2 
 10 Kaelberer, Brittney          Bozeman, MT               8.17   2 
 11 Coninger, Kodee              Bozeman, MT               8.20   2 
 12 Hollewijn, Anna              Bozeman, MT               9.01   2 
 
Event 11  Boys 55 Meter Dash Youth
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Howard, Jeremy               Whitefish, MT             7.46  
  2 Huestis, Josh                Ulm, MT                   7.74  
  3 Raymond, Josh                Bozeman, MT               7.93  
  4 Cook, Scott                  Bozeman, MT               7.99  
  5 Robinson, Danny              Billings, MT              8.65  
  6 Anderson, Kyle               Livingston, MT           J8.65  
  7 Roderick, Ty                 Bozeman, MT               8.70  
 
Event 12  Boys 55 Meter Dash High School
===================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
  1 Wade, Kyle                   Great Falls, MT           6.51   1 
  2 Helgath, Matthew             Whitefish, MT             6.58   1 
  3 Schmidt, Josh                Whitefish, MT             6.59   1 
  4 Shay, Scott                  Bozeman, MT               6.60   2 
  5 Cohn, Tom                    Helena, MT                6.62   1 
  6 McMillan, Jhevon             Bozeman, MT               6.64   2 
  7 Berardinelli, Seth           Bozeman, MT               6.66   3 
  8 Cok, Jared                   Bozeman, MT               6.68   2 
  9 McGree, Nick                 Butte, MT                 6.71   2 
 10 Peterson, Bjorn              Whitefish, MT             6.75   1 
 11 Monk, Paul                   Dillon, MT                6.82   3 
 12 Manry, Brychan               Bozeman, MT               6.86   3 
 13 Erickson, Derek              Belgrade, MT              6.94   4 
 14 Erickson, Sean               Belgrade, MT              7.17   2 
 15 King, Henry                  Great Falls, MT           7.18   2 
 16 Churchill, Philip            Dillon, MT                7.26   2 
 17 Bates, Tyler                 Bozeman, MT               7.27   3 
 18 Grammens, Kyle               Sheridan, WY              7.37   1 
 19 Steinle, Andy                Dillon, MT                7.49   4 
 
Event 13  Girls 400 Meter Dash Youth
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Briggeman, Molly             Missoula, MT             67.56  
  2 Ferda, Ashley                Whitefish, MT            68.22  
 
Event 14  Girls 400 Meter Dash High School
===================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
  1 Ferda, Courtney              Whitefish, MT            62.87   3 
  2 McLaughlin, Alexa            Helena, MT               64.53   2 
  3 Cooper, Julia                Bozeman, MT              65.06   1 
  4 Keigley, Meg                 Bozeman, MT              66.98   3 
  5 Kuennen, Lauren              Whitefish, MT            67.54   2 
  6 Pestel, Katie                Three Forks, MT          69.20   1 
  7 Bull, Montana                Polson, MT               69.97   3 
  8 Kirtley, Anna                Dillon, MT               71.40   3 
 
Event 15  Boys 400 Meter Dash Youth
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Kuntz, Kevin                 Whitefish, MT            63.28  
  2 Cook, Scott                  Bozeman, MT              73.16  
  3 Nickelson, Derek             Bozeman, MT              73.31  
  4 Kirtley, Daniel              Dillon, MT             1:20.54  
 
Event 16  Boys 400 Meter Dash High School
===================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
  1 Skattum, Brian               Livingston, MT           53.38   2 
  2 Hicks, Chris                 Whitefish, MT            54.21   2 
  3 Mildner, Jarub               Dillon, MT               54.34   2 
  4 Schmidt, Josh                Whitefish, MT            54.78   1 
  5 Morse, Ian                   Columbus, MT             56.20   1 
  6 Lampi, Eric                  Billings, MT             58.81   1 
  7 Ames, Jason                  Helena, MT               58.93   1 
  8 Perry, Blaine                McAllister, MT           60.22   1 
  9 Hornung, Kenny               Billings, MT             60.54   1 
 
Event 17  Girls 800 Meter Run High School
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Harwood, Kasey               Polson, MT             2:26.90  
  2 Delaney, Kelsie              Polson, MT             3:00.34  
  3 Campbell, Amanda             Belgrade, MT           3:01.74  
  4 Patterson, Leslie            Polson, MT             3:02.27  
 
Event 18  Boys 800 Meter Run High School
===================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
  1 Graa, Michael                Anaconda, MT           2:10.17   1 
  2 Ofstad, Andrew               Polson, MT             2:15.12   2 
  3 Alston, Killian              Bozeman, MT            2:16.57   2 
  4 McCrumb, Olin                Polson, MT             2:22.84   1 
  5 Hunter, Zachary              Billings, MT           2:23.50   1 
  6 Kirtley, John                Dillon, MT             2:23.94   2 
  7 Ames, Jason                  Helena, MT             2:26.72   1 
  8 Helgath, Matthew             Whitefish, MT          2:32.17   2 
  8 Wirtz, Peter                 Helena, MT             2:32.17   1 
 10 Hornung, Kenny               Billings, MT           2:34.15   2 
 11 Lynch, Allen                 Great Falls, MT        2:34.52   1 
 12 Miller, Mike                 Sheridan, WY           2:34.94   2 
 13 Morse, Ian                   Columbus, MT           2:40.33   3 
 14 Robinson, Sean               Billings, MT           2:50.88   1 
 
Event 19  Girls 200 Meter Dash Youth
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Rillema, Rebecca             Dillon, MT               33.16  
  2 Richardson, LaDean           Three Forks, MT          34.17  
  3 Olson, Katie                 Three Forks, MT          34.37  
 
Event 20  Girls 200 Meter Dash High School
===================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
  1 Ferda, Courtney              Whitefish, MT            27.59   1 
  2 Cooper, Julia                Bozeman, MT              28.49   2 
  3 Beach, Krystina              Missoula, MT             29.24   2 
  4 Kuennen, Lauren              Whitefish, MT            29.36   1 
  5 Pestel, Katie                Three Forks, MT          29.43   2 
  6 Kropp, Ashley                Helena, MT               29.82   1 
  7 Kaelberer, Brittney          Bozeman, MT              29.83   2 
  8 Coninger, Kodee              Bozeman, MT              32.17   1 
  9 Keigley, Meg                 Bozeman, MT              32.58   1 
 
Event 21  Boys 200 Meter Dash Youth
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Kuntz, Kevin                 Whitefish, MT            27.05  
  2 Howard, Jeremy               Whitefish, MT            27.23  
  3 Raymond, Josh                Bozeman, MT              30.98  
  4 Cook, Scott                  Bozeman, MT              32.28  
  5 Nickelson, Derek             Bozeman, MT              32.81  
  6 Muri, Jase                   Billings, MT             34.03  
  6 Anderson, Kyle               Livingston, MT           34.03  
  8 Kirtley, Daniel              Dillon, MT               35.94  
 
Event 22  Boys 200 Meter Dash High School
===================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
  1 Skattum, Brian               Livingston, MT           23.01   3 
  2 McMillan, Jhevon             Bozeman, MT              24.04   1 
  3 Wade, Kyle                   Great Falls, MT          24.15   2 
  4 Berardinelli, Seth           Bozeman, MT              24.34   4 
  5 Cohn, Tom                    Helena, MT               24.52   2 
  6 Cok, Jared                   Bozeman, MT              24.63   3 
  7 Monk, Paul                   Dillon, MT               24.76   2 
  8 Rafter, Krel                 Polson, MT               25.14   1 
  9 Kelly, Conor                 Anaconda, MT             25.16   1 
 10 Beery, Stephen               Belgrade, MT             25.23   3 
 11 Peterson, Bjorn              Whitefish, MT            25.25   4 
 12 King, Henry                  Great Falls, MT          25.69   2 
 
Event 24  Girls 3200 Meter Run High School
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Boehnke, Tessa               Belgrade, MT          12:41.33  
  2 Hill, Lindsay                Belgrade, MT          13:30.77  
  3 Kirtley, Naomi               Dillon, MT            13:54.79  
 
Event 25  Boys 3200 Meter Run High School
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Wirtz, Joseph                Helena, MT            11:01.40  
  2 Stusek, Daniel               Billings, MT          11:30.88  
  3 Stiles, Chance               Belgrade, MT          11:43.95  
  4 Aiem, Mason                  Dillon, MT            11:59.10  
  5 Skelton, Brent               Unattached            12:19.70  
  6 Wirtz, Peter                 Helena, MT            12:49.36  
  7 Perry, Blaine                McAllister, MT        12:54.23  
  8 Goligoski, Brent             Dillon, MT            13:11.78  
  9 Lynch, Allen                 Great Falls, MT       13:19.01  
 
Event 28  Girls Shot Put High School
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Dellwo, Cassie               Polson, MT            37-07.00  
  2 Castro, Elizabeth            Dillon, MT            33-03.00  
  3 McFadden, Kalindra           Bozeman, MT           32-01.50  
  4 Anderson, Morgan             Ulm, MT               25-02.00  
 
Event 29  Boys Shot Put Youth
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Beery, David                 Belgrade, MT          36-10.00  
  2 McClane, Kevin               Bellfry, MT           31-07.50  
 
Event 30  Boys Shot Put High School
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Clausen, Casey               Harlowton, MT         45-04.00  
  2 Paul, Terry                  Manhattan, MT         43-02.00  
  3 Grundhauser, William         Wilsall, MT           36-08.00  
  4 Wick, Josh                   Bozeman, MT           36-00.00  
  5 Hornung, Kenny               Billings, MT          31-10.00  
 
Event 31  Girls High Jump Youth
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Leslie, Jessica              Billings, MT           4-08.00  
 
Event 32  Girls High Jump High School
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 McFadden, Kalindra           Bozeman, MT            4-10.00  
  2 Kaelberer, Brittney          Bozeman, MT            4-06.00  
  3 Allen, Hillary               Bozeman, MT           J4-06.00  
  4 Kropp, Ashley                Helena, MT             4-04.00  
  5 Hollewijn, Anna              Bozeman, MT            4-02.00  
 
Event 33  Boys High Jump Youth
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Beery, David                 Belgrade, MT           5-06.00  
  2 Barta, Josh                  Laurel, MT             5-00.00  
  3 McLaughlin, Boomer           Sheridan, WY           4-10.00  
  4 McClane, Kevin               Bellfry, MT            4-08.00  
  5 Casey, Patrick               Laurel, MT             4-04.00  
  6 Roderick, Ty                 Bozeman, MT            4-00.00  
  7 Robinson, Danny              Billings, MT           3-10.00  
 -- Howard, Jeremy               Whitefish, MT               NH  
 
Event 34  Boys High Jump High School
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Hicks, Chris                 Whitefish, MT          6-00.00  
  2 Pena, Jacob                  Bozeman, MT            5-10.00  
  3 Mozer, Andrew                Helena, MT             5-08.00  
  4 Beery, Stephen               Belgrade, MT           5-06.00  
  5 Erickson, Derek              Belgrade, MT           5-04.00  
 -- Robinson, Sean               Billings, MT                NH  
 
Event 35  Girls Long Jump Youth
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Leslie, Jessica              Billings, MT          16-02.50  
  2 McClane, Katy                Bellfry, MT           12-04.00  
  3 Olson, Katie                 Three Forks, MT       11-07.75  
  4 Richardson, LaDean           Three Forks, MT       11-07.00  
 
Event 36  Girls Long Jump High School
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 McFadden, Kalindra           Bozeman, MT           15-03.50  
  2 Petroff, Emma                Bozeman, MT           15-00.75  
  2 Kropp, Ashley                Helena, MT            15-00.75  
  4 Stoneman, Cassie             Coram, MT             14-09.50  
  5 Sharon, Kate                 Dillon, MT            14-03.00  
 
Event 37  Boys Long Jump Youth
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Muri, Jase                   Billings, MT          16-03.50  
  2 Kuntz, Kevin                 Whitefish, MT         15-10.00  
  3 Raymond, Josh                Bozeman, MT           14-06.50  
  4 Huestis, Josh                Ulm, MT              J14-06.50  
  5 McLaughlin, Boomer           Sheridan, WY          13-08.50  
  6 Roderick, Ty                 Bozeman, MT           12-06.00  
  7 Robinson, Danny              Billings, MT          11-11.00  
  8 Nickelson, Derek             Bozeman, MT           10-08.00  
  9 Anderson, Kyle               Livingston, MT         9-10.50  
 
Event 38  Boys Long Jump High School
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Cok, Jared                   Bozeman, MT           20-05.75  
  2 Shay, Scott                  Bozeman, MT           19-11.50  
  3 McMillan, Jhevon             Bozeman, MT           19-10.00  
  4 Monk, Paul                   Dillon, MT            19-05.50  
  5 Cech, Ryan                   Bozeman, MT           19-02.50  
  6 Beery, Stephen               Belgrade, MT          18-06.50  
  7 Bates, Tyler                 Bozeman, MT           17-02.75  
 
Event 39  Girls Triple Jump High School
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Downing, Sunni               Columbia Falls, MT    33-09.00  
  2 Petroff, Emma                Bozeman, MT           32-02.50  
  3 Stoneman, Cassie             Coram, MT             32-02.50  
  4 Kropp, Ashley                Helena, MT            29-06.50  
 
Event 40  Boys Triple Jump High School
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Hicks, Chris                 Whitefish, MT         41-06.75  
  2 McGree, Nick                 Butte, MT             41-03.75  
  3 Manry, Brychan               Bozeman, MT           39-04.25  
  4 Erickson, Derek              Belgrade, MT          39-01.50  
  5 Cech, Ryan                   Bozeman, MT           38-09.00  
 
Event 41  Girls Pole Vault High School
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Heiple, Kari                 Helena, MT             9-06.00  
  2 Biehl, Heidi                 Great Falls, MT       J9-06.00  
  3 May-Fraser, Alexandra        Helena, MT             8-00.00  
  4 Martin, Kayla                Laurel, MT             7-06.00  
  4 Heiple, KayDee               Helena, MT             7-06.00  
  5 Komac, Alyssa                Helena, MT            J7-06.00  
  5 Howard, Cree                 Unattached            J7-06.00  
  6 Ramey, Jess                  Red Lodge, MT         J6-06.00  
  7 Hill, Shelby                 Belgrade, MT          J6-00.00  
 
Event 42  Boys Pole Vault High School
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Guazzo, Ryan                 Helena, MT            13-00.00  
  2 Umbaugh, Jim                 Bozeman, MT           12-06.00  
  3 Walsh, Andrew                Bozeman, MT           12-00.00  
  4 Spain, Brock                 Bozeman, MT           11-06.00  
  5 Hart, Anthony                Bozeman, MT           11-00.00  
  6 Beery, Stephen               Belgrade, MT          10-00.00  
  7 Breuer, Ben                  Whitefish, MT        J10-00.00  
  8 Erickson, Sean               Belgrade, MT           9-06.00  
  9 Hoskins, Tate                Bozeman, MT            8-06.00  
 
Event 46  Boys 55 Meter Hurdles Midget
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Skelton, Shawn               Bozeman, MT              10.83  
  2 Shively, Colten              Three Forks, MT          13.65  
 
Event 48  Girls 1600 Meter Run Midget
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Kirtley, Rebeka              Dillon, MT             7:32.40  
 
Event 53  Men 1600 Meter Run Open
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Cole, David                  Bozeman, MT            5:25.36  
 
Event 56  Girls 55 Meter Dash Midget
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Muri, Danielle               Billings, MT              7.71  
  2 Richardson, LaDean           Three Forks, MT           8.43  
  3 Bosche, Shannon              Bozeman, MT               8.69  
  4 Davis, Amy                   Bozeman, MT               8.90  
  4 Davis, Megan                 Bozeman, MT               8.90  
  6 McLaughlin, Ashton           Helena, MT                9.75  
 
Event 59  Boys 55 Meter Dash Midget
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Leslie, Chris                Billings, MT              8.26  
  2 Wirtz, John                  Helena, MT               10.66  
 
Event 61  Men 55 Meter Dash Masters
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Robinson, Joe                Billings, MT              7.98  
  2 Noble, Ernie                 Toston, MT                8.61  
 
Event 62  Girls 400 Meter Dash Midget
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Davis, Megan                 Bozeman, MT              74.51  
  2 Ostermiller, Amy             Billings, MT             76.19  
  3 Olson, Katie                 Three Forks, MT          79.84  
  3 Bosche, Shannon              Bozeman, MT              79.84  
  5 McLaughlin, Ashton           Helena, MT             1:28.04  
 
Event 65  Boys 400 Meter Dash Midget
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Skelton, Shawn               Bozeman, MT              77.64  
  2 Kropp, Ryan                  Helena, MT               77.69  
  3 Raymond, Dakota              Bozeman, MT            1:27.31  
  4 Wirtz, John                  Helena, MT             1:31.46  
 
Event 69  Girls 800 Meter Run Youth
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Mailloux, Maddie             Whitefish, MT          2:57.36  
  2 Spaulding, Haley             Missoula, MT           3:30.32  
 
Event 72  Boys 800 Meter Run Midget
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Shively, Colten              Three Forks, MT        3:25.68  
 
Event 74  Men 800 Meter Run Open
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Cole, David                  Bozeman, MT            2:27.19  
 
Event 76  Girls 200 Meter Dash Midget
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Muri, Danielle               Billings, MT             28.96  
  2 Ostermiller, Amy             Billings, MT             32.59  
  3 Bosche, Shannon              Bozeman, MT              32.83  
  4 Davis, Amy                   Bozeman, MT              36.05  
  5 McLaughlin, Ashton           Helena, MT               38.67  
 
Event 79  Boys 200 Meter Dash Midget
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Kropp, Ryan                  Helena, MT               33.62  
  1 Wirtz, John                  Helena, MT               33.62  
  3 Parker, Layne                Three Forks, MT          36.35  
 
Event 80  Men 200 Meter Dash Open
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Wick, Josh                   Bozeman, MT              28.19  
 
Event 86  Men 3200 Meter Run Open
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Cole, David                  Bozeman, MT           12:20.56  
 
Event 87  Men 3200 Meter Run Masters
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Banovich, Tony               Billings, MT          10:38.65  
  2 Kirtley, Elton               Dillon, MT            11:53.64  
  3 Rillema, Gary                Dillon, MT            15:52.28  
 
Event 89  Girls Shot Put Midget
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Ostermiller, Amy             Billings, MT          25-04.25  
 
Event 90  Women Shot Put Open
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Creveling, Christine         Bozeman, MT           40-03.00  
  2 Kraft, Mary Jo               Bozeman, MT           38-08.00  
 
Event 93  Men Shot Put Open
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Cornelinson, Blake           Bozeman, MT           43-01.00  
  2 Palmer, Nathan               Helena, MT            42-01.00  
 
Event 94  Men Shot Put Masters
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Jones, Bruce                 Livingston, MT        40-00.50  
  2 Gage, Tom                    Billings, MT          36-08.00  
  2 Sager, Bob                   Wilsall, MT           36-08.00  
 
Event 98  Boys High Jump Midget
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Skelton, Shawn               Bozeman, MT            4-00.00  
  2 Raymond, Dakota              Bozeman, MT            3-10.00  
  3 Shively, Colten              Three Forks, MT        3-04.00  
  4 Leslie, Chris                Billings, MT           3-02.00  
  4 Parker, Layne                Three Forks, MT        3-02.00  
 
Event 101  Girls Long Jump Midget
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Muri, Danielle               Billings, MT          15-05.75  
 
Event 105  Men Long Jump Masters
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Noble, Ernie                 Toston, MT            12-00.25  
 
Event 106  Girls Triple Jump Youth
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 McClane, Katy                Bellfry, MT           26-00.25  
 
Event 109  Boys Triple Jump Youth
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Muri, Jase                   Billings, MT          35-06.00  
  2 McLaughlin, Boomer           Sheridan, WY          30-06.00  
 
Event 111  Men Triple Jump Masters
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Robinson, Joe                Billings, MT          30-06.00  
 
Event 112  Boys Long Jump Midget
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Leslie, Chris                Billings, MT          14-00.00  
  2 Kropp, Ryan                  Helena, MT            12-01.75  
  3 Parker, Layne                Three Forks, MT       10-04.50  
 
Event 115  Boys Pole Vault Youth
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Mohl, Jeff                   Red Lodge, MT          7-00.00  
 
Event 116  Men Pole Vault Open
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Cole, David                  Bozeman, MT            7-06.00